Elektryk z aktualnymi uprawnieniami - śląsk

Doma FM Krzęcio Sp. j.

śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie :

- praca na budowach

- kładzenie kabli oraz koryt, sznurowanie rozdzielnic

- instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy :

- wykształcenia minimum zawodowego

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- doświadczenia w pracach na budowach w zakresie instalacji niskoprądowych (kładzenie kabli oraz koryt, sznurowanie rozdzielnic, CCTV, LAN)

- aktualne uprawnienia E do 1kV;

- mile widziane uprawnienia E do 20kV oraz uprawnienia D

- Prawo jazdy kat. B

- komunikatywność,

- mobilność, gotowość do podróży służbowych,

- elastyczność, samodzielność, zaangażowanie.

Forma zatrudnienia to umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, w dalszej perspektywie umowa o pracę na czas nieokreślony.

Prezentacja firmy

DOMA FM Krzęcio sp. j. to firma działająca w branży facility mana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis