OTTO Work Force OTTO Work Force

Elektryk, Września

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta we Wrześni poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Nr. ref. MC/Ele/06/2014/IP

Opis stanowiska pracy:

- praca w dziale utrzymania ruchu,

Wymagania:

- uprawnienia na sterowniki PLC,

- wykształcenie min. zawodowe (mile widziane o profilu elektrycznym, elektronicznym, automatycznym),

- dobra znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych,

- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- praktyczna umiejętność naprawy elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki i układów automatyki przemysłowej i zasilania,

- samodzielność,

- dobra organizacja pracy,

- dyspozycyjność,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- pewne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.