Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Plus Kadra Sp. z o.o.

Strzegom, dolnośląskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzegom

Miejsce pracy: okolice Strzegomia

Zadania:
- praca w dziale utrzymania ruchu,
- przeglądy urządzeń,
- usuwanie awarii,
- konserwacja i remonty urządzeń (maszyny obróbcze - prasy hydrauliczne, przenośniki, automatyka na sterownikach PLC)

Wymagania
- wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe;
- uprawnienia SEP min. do 1kV;
- umiejętność czytania schematów elektrycznych;
- znajomość sterowników PLC (Siemens S5 i S7);
- sprawna obsługa komputera;
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta
- umowa o pracę;
- pracę na pełny etat na 3 zmiany;
- pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie od 3500 brutto (do negocjacji);
- premie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.