Elektryk - utrzymanie ruchu, konserwacja

BestHill Work

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BestHill Work zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • konserwacja sprzętu przemysłowego
  • eksploatacja i naprawa instalacji zasilających
  • lokalizacja i korekta usterek w celu optymalizacji procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • ukończona szkoła kierunkowa, uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • znajomość j.niemieckiego - komunikatywna
  • doświadczenie na podanym stanowisku (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • 12,50€/h + 40€ dieta dzienna
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne

Prezentacja firmy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji