Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wykonywanie napraw i prac montażowych – samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełożonego lub na podstawie przygotowanych planów
  • współpraca przy większych naprawach według zlecenia
  • realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie wykształcenie zawodowe techniczne np. na kierunku elektryka przemysłowa
  • doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość sposobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialności, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, niezawodność i elastyczność

Po pomyślnym wdrożeniu do pracy oferujemy różnorodne możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią), prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny).

Proszę określić także oczekiwania w zakresie wynagrodzenia oraz wskazać, w jakim, możliwie jak najszybszym terminie, gotowy jest Pan (gotowa jest Pani) podjąć pracę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem o światowym zasięgu - dostawcą wyrobów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Energetyka