Elektryk Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony elektrycznej
  • nadzór nad urządzeniami i sprzętem elektrycznym w zakładzie
  • realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad dokumentacją elektryczną maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie min. 5-letnie, zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (elektryk, elektronik, automatyk, elektromechanik)
  • umiejętności naprawy maszyn i urządzeń
  • uprawnienia kwalifikacyjne E1
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy 3 zmianowej
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie oraz sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
  • bezpłatny dowóz transportem pracodawcy z wybranych lokalizacji

Numer referencyjny: EUR/10/2016/WRC/NF
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.