elektryk utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, będącego producentem elementów do części samochodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 28378
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • wykonywanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych wg procedur utrzymania ruchu
  • poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w zakresie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego
  • realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instalacja nowych maszyn, demontaż starych)
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi
  • konserwacja i naprawy infrastruktury technicznej budynków
  • przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż

Oczekiwania:
  • wykształcenie elektryczne
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki lub/i automatyki maszyn i urządzeń
  • doświadczenie min. 3-letnie w dziale utrzymania ruchu
  • mile widziane doświadczenie z stanowiskami zrobotyzowanymi (roboty ABB)
  • mile widziane doświadczenie mechaniczne, znajomość pras mechanicznych
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP do 1KV

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)