Opis stanowiska pracy

Firma Synergy Platform Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów osób na stanowisko elektryka utrzymania ruchu.

Miejsce pracy:
Kraków (Nowa Huta)

Zakres obowiązków:
- zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej oraz utrzymanie należytej sprawności i gotowości zasilania energii elektrycznej;
- wykonywanie prac konserwacyjnych i inwestycyjnych oraz przeglądów zgodnie
z harmonogramem;
- rejestrowanie danych o przestojach i pozostałych pracach;
- wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, automatycznych oraz pneumatycznych;
- współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji oraz innych komórek organizacyjnych zakładu;
- monitorowanie stanu zapasów działu w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszanie bieżących potrzeb zakupowych.

Warunki:
- umowa o pracę,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- znajomość języka angielskiego - czytanie dokumentacji;
- uprawnienie SEP;
- brak ograniczeń do pracy na wysokości,
- zdolność do pracy w polu elektromagnetycznym.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis