Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

elektryk utrzymania ruchu

Nr ref.: 30869
Praca stała
Lokalizacja: Elbląg, Gdańsk, Malbork i okolice

Zakres obowiązków:
  • naprawy urządzeń i instalacji odlewniczych (piece łukowe, indukcyjne, rezystancyjne, mieszarko-nasypywarki, wentylatory, filtry, przenośniki taśmowe,
  • przyrządy do pomiaru i rejestracji temperatury (termopary))
  • przeglądy serwisowe, diagnostyka i naprawy

Oczekiwania:
  • doświadczenie - 2 lata w pracy jako elektryk lub elektronik
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe – kierunkowe (lub wyższe)
  • aktualne uprawnienia SEP „E”
  • dyspozycyjność do pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobry stan zdrowia; umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz logicznego myślenia

Oferta:
  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)