Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności ciągów technologicznych i urządzeń produkcyjnych w zakresie układów automatycznego sterowania
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawę maszyn i urządzeń
  • Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzeń automatyki przemysłowej.
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń, na liniach produkcyjnych
  • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (elektryk)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
  • Posiadanie uprawnień SEP 1kV
  • Umiejętność biegłego czytania dokumentacji elektrycznej
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Gotowość do świadczenia pracy w ramach wielobrygadowej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:

• stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę

• program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny

• podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku

• „Wczasy pod gruszą”

• dopłata do biletów miesięcznych

• piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

• Karta sportowa Multisport

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy