Elektryk Utrzymania Ruchu z doświadczeniem – nowa oferta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała , śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Dla naszego Klienta renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy 4 Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Usuwanie usterek maszyn i urządzeń,

• Wykonywanie przeglądów oraz konserwacja maszyn,

• Wykonywanie instalacji elektrycznych i pomiarów.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane: elektryk),

• 1 roczne doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

• Aktualne uprawnienia elektryczne SEP,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia niezbędne do pracy,

• Możliwość pracy w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Możliwość rozwoju zawodowego, jasno wytyczona ścieżka kariery zawodowej,

• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,

• Pakiet szkoleń,

• Pakiet socjalny.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.