Elektryk Utrzymania Ruchu- Wołczyn

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Wołczyn, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Wołczyn

Opis stanowiska:
-kontrola i utrzymanie parametrów pracy maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
-realizacja zadań związanych z usuwaniem awarii i innych uszkodzeń maszyn i urządzeń
-współpraca z działami produkcyjnymi

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe lub średnie (specjalność: elektryk, elektromechanik, elektromonter)
-ugruntowana wiedza z zakresu elektryki
-doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku elektryka
-umiejętność czytania schematów elektrycznych
-mile widziane uprawnienia elektrycznych „E” do 1kV
-komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
-pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
-pracę w systemie 3 zmianowym
-prywatna opiekę medyczną
-benefity: pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów i kolonii, dofinansowanie do przedszkola
-szanse rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń