Elektryk / Stolarz / Ślusarz

Agencja Reklamowa PAM

31-358 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma PAM poszukuje pracownika z doświadczeniem do produkcji mebli oraz reklam.

poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracach warsztatowych : ślusarstwo , stolarstwo , mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Praca warsztatowa stacjonarna z możliwością wyjazdów na montaże.
Praca w komfortowych warunkach, pełne świadczenia, wyposażony aneks kuchenny, szatnie, prysznic

Miejsce pracy - Kraków, ul.Jasnogórska 151

Wymagania

- doświadczenie w branży
- prawo jazdy
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży reklamowej od 1997 r. <br/>spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne