Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie instalacji elektrycznej na terenie obiektu
  • terminowe przeglądy i serwis urządzeń i instalacji
  • obsługa Elewatora (przyjęcie, przechowywanie, wydawanie zbóż)
  • obsługa sterowni i urządzeń załadowczych
  • nadzór nad jednostkami transportowymi dostarczającymi i odbierającymi towar
  • utrzymywanie czystości elewatora oraz na terenie obiektu

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku: elektryka, elektromechanika lub automatyka
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • znajomość elektryki i umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • chęć podjęcia pracy wymagającej siły fizycznej (przeładunek zboża)
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat ( 8 godzin dziennie/ 40 godzin tygodniowo)
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie powiązanej z międzynarodową korporacją Glencore,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę, po 6 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • pracę na jedną zmianę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

„Informacje dostępne na stronie www.glencorepolska.pl”

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Rolnictwo