Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

  • elektryk w dziale utrzymania ruchu z aktualnymi uprawnieniami do 1 kV,
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki w obiektach zakładowych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i instalacji elektrycznych,
  • prace dodatkowe z zakresu mechaniki wynikające z bieżącego utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu min. 2 lata,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących,
  • aktualne uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m

Prezentacja firmy

POLSPORT S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy