Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma TEMP.Service GmbH zatrudni Elektryków (możliwość wyjazdu również w zespołach 2, 3 i 4 osobowych).
Poszukujemy do pracy w Niemczech doświadczonych Elektryków ze znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:
Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych/rozdzielczych, wykonywanie instalacji elektrycznych wg planu/schematu na terenie Południowych Niemiec

Oferujemy:
- Umowa o pracę z firmą niemiecką
- terminowe wynagrodzenie powyżej stawek taryfowych
- atrakcyjne diety dzienne
- możliwość wypłaty zaliczek tygodniowych
- pakiet ubezpieczeniowy, ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą w Niemczech
- zakwaterowanie dofinansowane przez firmę
- stałe zlecenia
- regularne zjazdy do Polski

MÓWIMY PO POLSKU !

Wymagania

- konieczna co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego!
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac
- aktualne uprawnienia SEP lub świadectwo ukończenia szkoły zawodowej/technikum
Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B oraz własne auto
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

Niemiecka firma TEMP.Service GmbH specjalizujaca sie w usługach o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inne