Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przegląd i naprawa samochodów osobowych i/lub ciężarowych, diagnozowanie usterek,
  • dbanie o powierzone narzędzia oraz zaplecze techniczne,
  • wszelkie prace związane z naprawą, elektryką samochodów ciężarowych,
  • praca przy urządzeniach odpowiedzialnych za sterowanie, zabezpieczanie i sygnalizację w pojazdach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne),
  • doświadczenie w zawodzie elektryka,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień mechaniki samochodowej i mechaniki maszyn oraz elektryki,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi Star diagnoza, Jaltest,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

BUDOKRUSZ® jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne