Elektryk - Przemysłowy

Epcido Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Skandynawsko-Polska firma Epcido zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk / Dania, Norwegia, Szwecja, Holandia, Niemcy

Zadania obejmują ogólne prace na instalacjach przemysłowych:

  • Montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych
  • Montaż paneli sterowania
  • Podłączanie rozdzielni nN
  • Instalacje sieciowe LAN
  • System rozdziału mocy
  • Instalacje uziemienia
  • Koryta kablowe

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP lub tożsame
  • Doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka minimum 3 lat
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów.

Umiejętności osobowe:

  • Elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole, połączona ze zdolnością do pracy samodzielnej
  • Gotowość do pracy za granicą
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych

Mile widziane:

  • Uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe
  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych nN i sieciowych LAN
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B
  • [MM1] Doświadczenie w pracy za granicą
  • Znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)
  • Referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rotacyjny system pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży
  • Zagwarantowane pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania

Szukamy osób do dłuższej współpracy w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

Więcej informacji o firmie Epcido i profilu jej działalności znajdą Państwo na stronie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w postaci CV (w formacie pdf) ze szczegółowym opisem zajmowanych stanowisk.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"

Prezentacja firmy

Skandynawsko-Polska firma Epcido zajmuje się wykonywaniem przemysłowych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji