Elektryk przemysłowy/ Niemcy

R+S solutions Holding AG

36041 Fulda, zagranica

Opis stanowiska pracy

okablowawanie maszyn i urządzeń
utrzymanie ruchu
analiza błędów, sprawdzanie elementów i szaf sterowniczych
budowa szaf, okablowywanie według planu, usuwanie błedów
montaż oraz podłączanie elektryczne elementów budowlanych i podzespołów według planu

Oferujemy:
stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,
atraktycjne wynagrodzenie od 12,00 – 14,00€/ h Brutto na okres początkowy
płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%,
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
dieta za przepracowany dzień,
opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni.
dofinansowanie pieniężne na zjazdy do Polski
zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,
dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym,
pełna opieka koordynatora polskojęzycznego przez caly czas trwania pracy,
wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową,
płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 26 dni, po 4 latach 30 dni,
dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
premie jubileuszowe za p
dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
wykształcenie kierunkowe jako Elektryk,
świadectwo ukończenia szkoły
prawo jazdy kat. B
gotowość do pracy na montażach
umiejetność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Prezentacja firmy

R+S solutions Holding AG jest firmą działającą na niemieckim rynku pracy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka