ELEKTRYK przemysłowy lub budowlany

Sempre Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla swoich klientów
w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Elektryk budowlany lub przemysłowy

Zakres obowiązków:

- instalacje elektryczne
- okablowywanie szaf
- montaż gniazdek, przełączników
- inne typowe prace elektryczne

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- proponowane wynagrodzenia (w zależności od pracodawcy i miejsca pracy):
a) 10,10 euro brutto/h + 44 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
b) 10,33 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
c) 11,00 euro brutto/h + 50 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
d) 11,23 euro brutto/h + 45 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
e) 11,00 euro netto/h + opłacone zakwaterowanie
f) stawka godzinna brutto: 14 - 15 euro (przez okres próbny) + opłacone zakwaterowanie

- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym przynajmniej u jednego kandydata na parę (wymóg konieczny!)
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
- doświadczenie na ww. stanowisku

Prezentacja firmy

Firma SEMPRE jest dynamicznie rozwijającą się agencją pracy, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
nadgodziny, dodatki świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie