Elektryk przemysłowy/ Elektromechanik

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

ok. Bremen, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta w okolicach Bremen kandydatów na stanowiska:

Główne zadania:

-prace w zakresie utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
-montaż urządzeń elektrycznych zgodnie z rysunkiem technicznym
-konserwacja oraz usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
-sporządzanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

-wynagrodzenie wg stawki 13,00 € godz/brutto + 12 € netto diety za każdy dzień roboczy
-zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
-umowę zgodnie z przepisami niemieckimi
-pracę w systemie 2-zmianowym
-zapewnione ubranie robocze i narzędzia

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
-wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromechanik lub pokrewne)
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-umiejętność czytania rysunku technicznego

oraz
-umiejętność pracy w grupie
-elastyczność i samodzielność w pracy
-gotowość do szybkiego uczenia się i umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis