Elektryk – projektant instalacji fotowoltaicznych

SolarProjekt Construction Sp. z o.o. Sp. k.

97-500 Radomsko, łódzkie

Opis stanowiska pracy

 Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych, przygotowanie dokumentacji,
  • wsparcie w uruchomieniu instalacji fotowoltaicznych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • współpracę z osobami koordynującymi realizację projektów PV.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
• znajomość i obsługa komputera,
• samodzielność i inicjatywa,
• uprawnienia SEP,
• prawo jazdy kat.B.

Mile widziana:

• znajomość programów służących do planowania instalacji fotowoltaicznych,
• certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalowania systemów fotowoltaicznych,
• uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Prezentacja firmy

Firma SOLARPROJEKT Construction oferuje kompleksowe usługi z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka