Elektryk -pracownik ogólnobudowlany

Kamsoft S.A.

40-235 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Prace elektryczne oraz ogólnobudowlane,
- Prace instalacyjne instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
- Budowa przyłączy, przewierty, wykonywanie tras kablowych, montaż urządzeń,
- Przegląd i konserwacja wykonywanych instalacji,
- Wykonywanie bieżących napraw.

Oferujemy:
- Umowa o pracę w pełnym etacie, pon-pt, praca jednozmianowa,
- Stabilne zatrudnienie,
- Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
- Pakiet dodatkowych benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, karty Multisport, kurs języka angielskiego).

Wymagania

- Doświadczenie w zawodzie elektryka,
- Umiejętności ogólnobudowlane, sumienność, dokładność, uczciwość, chęć do pracy,
- Uprawnienia SEP (możliwość uaktualnienia uprawnień),
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracach monterskich z zakresu sieci LAN, systemów CCTV, SAP, DSO, KD.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce z możliwością docelowej umowy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna