Opis stanowiska pracy

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Elektryk- praca w Niemczech

Obowiązki

W zależności od stanowiska:
• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych,
• Konserwacja oraz naprawa instalacji,
• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach domowych,
• Podłączanie szaf rozdzielczych i okablowanie szaf sterowniczych.

Oferujemy

• Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku
Niemieckim,
• Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę ,
• Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
• Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Wymagania

• Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku,
• Wymagane wykształcenie elektryczne (uprawnienia SEP),
• Doświadczenie na podanym stanowisku,
• Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych,
• Elastyczność i zaangażowanie,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Prawo jazdy oraz samochod (mile widziane).

Prezentacja firmy

•Arbeitnehmerüberlassung •Personalvermittlung •Projektmanagement

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie