Opis stanowiska pracy

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Obecnie szukamy pracowników stanowisko :

Elektryk (Niemcy)- praca w różnych lokalizacjach

Obowiązki:

• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych
• Konserwacja oraz naprawa instalacji
• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach domowych
• Podłączanie szaf rozdzielczych i okablowanie szaf sterowniczych

Oferujemy:

• Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach
• Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku
Niemieckim
• Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę (płatne z diety)
• Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
• Możliwość regularnych zjazdów do kraju

Wymagania

• Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
• Wymagane wykształcenie elektryczne (uprawnienia SEP)
• Doświadczenie przy pracach instalacji elektrycznych, podłączenia
maszyn i urządzeń oraz okablowanie
• Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych
• Elastyczność i zaangażowanie
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Prawo jazdy oraz samochod (mile widziane)

Prezentacja firmy

•Arbeitnehmerüberlassung •Personalvermittlung •Projektmanagement

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji