elektryk - praca w firmie montażowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, zlokalizowanej na terenie Stargardu Szczecińskiego poszukujemy odpowiednich kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 24179
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dbałość o jakość pracy

Oczekiwania:
  •  praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  •  atrakcyjne wynagrodzenie i premie kwartalne
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  przyjazna atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynk

Oferta:
  •  przyjazna atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)