elektryk, praca w Belsku Dużym

Randstad Polska Sp. z o.o.

Góra Kalwaria, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29592
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Zakres obowiązków:
  • praca przy utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych
  • usuwanie bieżących awarii technicznych na liniach produkcyjnych
  • prowadzenie technicznych prac prewencyjnych
  • prace przy nowych projektach inwestycyjnych
  • obsługa i konserwacja znakowarek typu INK Jet

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • uprawnienia SEP 1 grupy minimum do 1kV Eksploatacja
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o prace tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)