Elektryk - praca w Belgii

SHAVILIO Sp. z o.o.

Genk, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników.
Obecnie szukamy osób na stanowisko elektryk budowlany. Praca polegać będzie na montażu instalacji elektrycznych w domach lub apartmentach.

Nasza oferta:
- umowa o pracę lub kontrakt podwykonawczy,
- zakwaterowanie - w pełni opłacone przez naszą firmę lub pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia,
- zwrot kosztów dojazdu.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w podobnych pracach elektrycznych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B,
- własny samochód,
- mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą,
- certyfikaty potwierdzające kwalifikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą poszukującą, wykwalifikowanych osób do prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis