Elektryk -praca w Austrii

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Tyrol, zagranica

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Tyrol

Nasza oferta:

• wynagrodzenie- 2100 euro/ miesiąc

• pomoc w zakwaterowaniu- dodatkowe 15 euro dodatku na zakwaterowanie     (   za każdy dzień pracy)

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Zadania:

• montaż instalacji elektrycznych

• montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych

• posługiwanie się dokumentacją techniczną

• wykonywanie instalacji elektrycznych

• umiejętne zastosowanie narzędzi manualnych i automatycznych zgodnie z      wykonywaną pracą

• tworzenie raportów dla przełożonych o ewentualnych niezgodnościach lub problemach

Nasze oczekiwania:

• minimum roczne doświadczenie w pracy w sferze elektryki- podłączanie instalacji w budynkach, magazynach itp.

• komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość niemieckiego

• znajomość przepisów BHP

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku