Elektryk - praca na budowie

PowerJobs Sp. z o.o.

Alpy Francuskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na budowie
  • podpinanie instalacji sanitarnych, elektrycznych
  • rozmieszczenie i instalacja skrzynek elektrycznych
  • przeciąganie kabli

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako elektryk
  • uprawnienia SEP

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe,
  • wynagrodzenie około 12, 50 euro netto/godz.tj. około 1900 euro netto za 152 godziny/miesiąc
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami: 2400-2700 e netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
  • dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
  • darmowe zakwaterowanie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • składki od średniej krajowej - polska umowa o pracę
  • po przepracowaniu 2 miesięcy - dodatkowo 50 e netto
  • zapewniona odzież robocza
  • SYSTEM POLECEŃ - za poleconą osobę, która przepracuje miesiąc - 100 e netto!

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie