Elektryk/Pomocnik elektryka budowlanego

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Walonia (Belgia) , zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Walonia (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy z branży budowlanej, pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Elektryk/ Pomocnik elektryka budowlanego

Zakres obowiązków:

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne głównie za pomoc przy montażu nowych instalacji elektrycznych na obiektach budowlanych, zgodnie z rysunkami technicznymi, a w szczególności:

- Przygotowanie podłoża do wytyczania tras kablowych (wiercenie, cięcie, szpachlowanie, kucie);
- Wytyczanie tras kablowych;
- Pomoc przy pozycjonowaniu i okablowaniu tablic rozdzielczych;
- Pomoc przy montażu przyłączy elektrycznych, puszek, gniazd; (prowadzeniu kabli w ścianach, żłobienie dziur w ścianach pod okablowanie);

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;
- Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym;
- Znajomość rysunku technicznego;
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
- Mile widziane uprawnienia SEP (do 1 kV);
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność;
- Mile widziane osoby / dwuosobowe ekipy posiadające auto na wyjazd.

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową (12,30 euro brutto/h);
- Bezpłatne zakwaterowanie;
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.