Elektryk/ pomocnik elektryka Belgia

All Metal Technics Sp. z o.o.

Genk i okolice, Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o .o. poszukuje 3 elektryków/ pomocników elektryka do wyjazdu na kontrakt do Belgii.

Do obowiązków pracownika będzie należało kładzenie instalacji elektrycznej na surowych budynkach typu: Halle, magazyny, sklepy wielkopowierzchniowe.
Zakładanie tzw. Punktów itp. Praca w okolicach miejscowości Genk.

W zamian za wysoki profesjonalizm, oferujemy:

- darmowe zakwaterowanie oraz przejazdy.
- atrakcyjne wynagrodzenie.
- stabilne warunki zatrudnienia.
- możliwość regularnych zjazdów do Polski.
- opiekę polskojęzycznej kadry.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowsiku pracy lub wykształcenia kierunkowego ( Technikum, Szkoła zawodowa)
- znajomości na komunikatywnym poziomie języka: angielskiego badz niderlandzkiego. Swobodna rozmowa ( warunek konieczny).
- dyspozycyjność.
- umiejętność pracy w grupie.
- mile widziany własny samochód.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie