Elektryk Pomiarowiec k/m

OMS Prüfservice GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma OMS Prüfservice GmbH jest profesjonalnym usługodawcą w zakresie inwentaryzacji i kontroli bezpieczeństwa w Europie. Firma została założona w 2002 roku i szybko rozwinęła się w kompetentnego partnera w zakresie aparatury badawczej, maszyn i urządzeń. Wiele znanych firm z branży, handlu detalicznego i sektora usług polega na kompetencjach OMS w tych obszarach. OMS rośnie w tempie ponadprzeciętnego wzrostu z roku na rok od momentu założenia firmy, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników, którzy chcieliby stać się częścią historii sukcesu firmy. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych
  • wykonywanie przeglądów urządzeń elektrycznych
  • obsługa oprogramowania służącego do urządzeń pomiarowych

WYMAGANIA:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • obsługa komputera
  • gotowość do pracy w Niemczech
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane czynne prawo jazdy klasy B
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • motywacja i chęć do pracy w młodym i rozwijającym się zespole
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach /wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia tj. 10-15 EUR Brutto /
  • darmowy dojazd do pracy oraz darmowe zakwaterowanie
  • możliwe zjazdy do Polski na weekendy
  • szkolenie stanowiskowe / obsługa urządzeń pomiarowych /
  • pracę od zaraz

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Prezentacja firmy

Niemiecka firma OMS Prüfservice GmbH jest profesjonalnym usługoda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne