ELEKTRYK nr ref. At/2016

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji sprężarek, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiazków

• Łączenie obudów, okablowania, osprzętu na podstawie listy elementów oraz rysunku technicznego
• Wykonywanie testów funkcjonalnych
• Montaż elementów na podstawie odbytego szkolenia, technicznej wiedzy oraz instrukcji słownych (w sytuacji kiedy brak jest konkretnych instrukcji)
• Stosowanie się do obowiązujących prawnych-, jakościowych- oraz środowiskowych norm oraz do zaleceń klienta
• Podejmowanie niezbędnych akcji by zachować płynność produkcji
• Wykonywane prace maja być przejrzyste i strukturalne a stanowisko pracy należy utrzymywać w czystości
• Raportowanie o pracach wykonanych dodatkowo w celu usprawnienia procesu produkcyjnego

Wymagania
• Adekwatne wykształcenie o specjalności elektryka
• Doswiadczenie zawodowe jako elektryk
• Certyfikat VCA
• Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
• Uprawnienia do pracy na wysokości, uprawnienia na wózki widłowe
• Osoba dynamiczna, entuzjastyczna, pozytywnie nastawiona
• Osoba potrafiąca pracować w grupie, bez problemów z komunikacja
• zmotywowana, flexibel, zorganizowana, ambitna
• Chęć do odbycia ukierunkowanych szkoleń
• praca w nadgodzinach to nie problem
• praca z komputerem (Lotus Notes, Excel, Word)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis