Opis stanowiska pracy

Niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych na wysokim poziomie oraz doradztwem personalnym obejmujący swoim zasięgiem Rynek Międzynarodowy. Przedstawicielstwo mamy także w Polsce i prowadzimy nabor stały dla różnych specjalizacji jak Dekrzy, Hydraulik…. dla naszych Klientów w Niemczech, Austrii i Szwajcari.

Dla niemieckiego klienta poszukjujemy

                                                    ELEKTRYKA

Opis stanowiska

- Podamy przy rozmowie rekrutacyjnej telefonicznej

Wymagania

- Koniecznie j. niemiecki w stopniu takim by rozmowe tel. z klientem
przeprowadzić
- Samochód do dyspozycji na wyjazd
- wyuczony zawód: elektryk, elektromonter lub elektronik (ewentualnie
elektromechanik)
- min. 3 lata w zawodzie
- umowa o prace na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie zapewniane płacone przez Was lub przez agencje potem
odliczane od pensji
- możliwość zaliczki wypłacane co tydzień
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości – informujemy o tym)
- składki oraz podatki odprowadzane sa w danym kraju zatrudnienia przez
pracodawcę
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
ubezpieczenie sozialne
- respektowane prawo do urlopu jezeli sie 2 tygodnie wczesniej wniosek wypisze
- koordynator

Prezentacja firmy

AM Polnische Dienstleistung działa na rynku niemieckim i holender... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie