In Temporis Polska Sp. z o.o.

Elektryk / Niemcy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, różne

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 6

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego niemieckiego klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ELEKTRYK

Zakres obowiązków:

- Prace w nowym budownictwie: podłączanie punktów elektrycznych, okablowanie pomieszczeń, etc;
- Wymiana instalacji w starym budownictwie;
- Praca na podstawie rysunku technicznego / dokumentacji technicznej.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe potwierdzone dyplomem czeladniczym lub mistrzowskim;
- Wieloletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
- Dobra znajomość języka niemieckiego - przynajmniej 1/2 osoby w ekipie.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy;
- Stawkę godzinową w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia;
- Bezpłatne zakwaterowanie;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.