Opis stanowiska pracy

• Prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne).
• Praca z szafami sterowniczymi

Oferta:
• Stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
• Potrzebne ubranie robocze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę
• Opieka polskojęzycznego dysponenta

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód
• Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu

Prezentacja firmy

Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników na tere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis