Elektryk / Monter instalacji elektrycznych

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Elektryka / Montera instalacji elektrycznych. Firma jest wiodącym niemieckim dostawcą kompleksowych usług w zakresie infrastruktury kolejowej.

Rozpoczęcie projektu: marzec 2021r (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: Różne lokalizacje na terenie Niemiec siedziba firmy w Berlinie
12489 Berlin, Niemcy

Obowiązki:
- prace montażowe i naprawcze wykonywane na instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych systemu sterowania,
- montaż i naprawa instalacji kablowych systemu sterowania i techniki bezpieczeństwa (np. mufy, szafy kablowe),
- lokalizowanie uszkodzeń kabli, ocena jakości kabli,
- lokalizacja i eliminacja zwarć doziemnych w sieci IT,
- udział w programach systemu sterowania i techniki bezpieczeństwa.

Oferujemy:
- umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- możliwość dłuższej współpracy,
- bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu.

Oczekujemy od kandydata:
- wykształcenie zawodowe na stanowisku elektryka / elektrotechnika,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego,
- czynne prawo jazdy kat.B .

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.