Elektryk, Monter instalacji elektrycznych

Batiment FL Sp. z o.o.

Francja, okolice Paryża, Dreux, zagranica

Global Interim to agencja zatrudnienia z Poznania wyspecjalizowana w obsłudze francuskiego rynku budowlanego. Cenimy sobie przede wszystkim stałą i długoterminową współpracę zarówno z naszymi pracownikami jak i klientami.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, okolice Paryża, Dreux

Opis stanowiska :

Wszyscy nasi pracownicy podlegają bezpośrednio francuskiemu szefowi budowy. Roboty wykonujemy głównie na dużych budynkach mieszkalnych lub innych obiektach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, powierzchnie magazynowe). Szczegółowe zadania:

  • rozprowadzanie instalacji elektrycznej zarówno w nowych jak i istniejących budynkach
  • modyfikacje istniejącej instalacji elektrycznej

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie w zakresie wykonywania instalacji
  • umiejętność czytania planów
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji oraz prawo jazdy kat. B
  • mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie, możliwość stałej współpracy
  • preferencyjny system zjazdów dostosowany do potrzeb pracownika
  • klarowny system wynagrodzeń
  • opłacone mieszkania, przejazdy do Francji oraz codzienne dojazdy
  • stawkę godzinową na poziomie 11,50/12 euro netto na rękę
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.
W razie pytań zadzwoń 515 407 486

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.