Opis stanowiska pracy

Firma Elektromonter Jaworzno Sp. z o.o. poszukuje elektryków - montażystów do pracy na terenie Niemiec.

Od aplikantów oczekujemy:

  • doświadczenia w montażu przemysłowych instalacji elektrycznych oraz uprawnień SEP.

Dla pracowników firma zapewnia:

  • wynagrodzenie 13/14 Euro brutto za godzinę
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • transport z siedziby firmy do miejsca pracy oraz transport na miejscu
  • komplet odzieży roboczej

Aplikacje proszę przesyłać za pomoca przycisku "Aplikuj".

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48728459795

Prezentacja firmy

Elektromonter jest firmą elektryczną założoną w 1997 roku. Świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Energetyka