Elektryk - montaż szaf i kaset

Work Service Express.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter Elektryk

Zakres obowiązków:
- Montaż elektryczny szaf i kaset odpływowych niskiego napięcia
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne,
- dobra umiejętność czytania schematu elektrycznego
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność zarządzania czasem pracy,
- znajomość obsługi ręcznych narzędzi do obróbki przewodów,
- znajomość obsługi elektronarzędzi (wkrętarki),
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- bardzo dobre zdolności manualne.

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
- Pracę w systemie III zmianowym do poniedziałku do piątku,
- Pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
- Pracę w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - istnienie możliwość negocjowanie, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,
- Odzież roboczą.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.