Opis stanowiska pracy

Curtis Health Caps Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich o nieustannie dobrej jakości. W celu spełnienia wszystkich wymagań skupiamy się na rozwoju i produkcji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków oraz produktów dla zwierząt w formie kapsułek miękkich oferując produkt luzem lub wyrób zapakowany. Zamówienia realizujemy wyłącznie dla Klientów B2B.
Cechujemy się szybkością działania, wysokim poziomem profesjonalizmu oraz dynamicznym rozwojem.
Naszym największym zasobem są ludzie. Wyjątkowy zespół, który tworzymy pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy. Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie wymaga ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz wyczucia, dlatego cenimy kreatywność i innowacyjność, szukamy wiedzy i zaangażowania wśród potencjalnych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firma farmaceutyczna poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk- Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Zakres odpowiedzialności:

  • aktywny udział w obsłudze technicznej urządzeń, w tym przezbrojeń maszyn oraz usuwanie usterek,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych,
  • realizowanie bieżących powierzonych zadań,
  • stosowanie się do obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym zasad higieny personelu, urządzeń i pomieszczeń , przepisów BHP i PPOŻ

Oczekiwania:

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, automatyki,
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń,
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

Oferujemy:

  • pracę w środowisku nowoczesnych maszyn,
  • pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu,
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • karnet na siłownię, basen,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków,

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj"

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Curtis Health Caps Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się produkcją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Energetyka