Opis stanowiska pracy

W branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat. Nasze działania dostosowane są do potrzeb każdego Klienta, a oferta ściśle dopasowanych rozwiązań, pozwala przedstawić szeroki pakiet usług. Jesteśmy kompetentni, a jednocześnie elastyczni. Te cechy gwarantują owocną współpracę w zakresie optymalizacji i ochrony zasobów na długie lata. Stosując się do Know-how i dysponując ponad 30-letnim doświadczeniem, pragniemy wychodzić poza utarte schematy, nawet przewyższając oczekiwania naszych Klientów. Nieustannie kontrolujemy wszelkie procesy i zabezpieczamy poszczególne efekty naszej pracy powstające podczas realizacji danego projektu. Każdy pracownik z osobna, jak i cały dział są odpowiedzialni zarówno za jakość, zadowolenie Klienta oraz współpracę opartą na lojalności. Nasze motto brzmi: „Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta”

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz do Zakładu we Wrześni i Swarzędzu:

ELEKTRYKA / MECHANIKA

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Elektryka, Elektromechanika),
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • solidność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
  • bezkonfliktowość.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min.1 rok),
  • uprawnienia do 1 kV/15kV/110KV,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • uprawnienia UDT – transport bliski,
  • znajomość techniki klimatyzacji,
  • znajomość urządzeń nawiewnych i odciągowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn,
  • usuwanie awarii,
  • działanie prewencyjne, wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji maszyn,
  • przeprowadzanie remontów,
  • udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury,
  • kontrola eksploatacji urządzeń.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia,
  • stabilne miejsce pracy z dobrą atmosferą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • intensywne przyuczenie w ramach realizowanych projektów,
  • pracę w stale rozwijającym się rodzinnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość udziału przy tworzeniu nowych przedsięwzięć,
  • szkolenia i dokształcanie w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj możliwość wsparcia przedsięwzięcia od samego początku!

Jeżeli zainteresowało Ciebie nasze ogłoszenie czekamy na Twoją aplikację.

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz gromadzenie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka