Elektryk Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Grupa Kapitałowa Iglotex

Skórcz, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do nowego Zakładu Produkcyjnego w Skórczu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa + premia),
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżące monitorowanie poprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom oraz przestojom,
  • usuwanie awarii i naprawa maszyn i urządzeń w celu eliminacji strat oraz zagrożeń związanych z ich niesprawnością,
  • prowadzenie dokumentacji obsługiwanych urządzeń.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Elektryk/Elektromechanik) w obszarze utrzymania ruchu (mile widziane),
  • masz uprawnienia SEP "E" do 1 kV lub wyższe,
  • posiadasz wykształcenie co najmniej zawodowe (techniczne),
  • jesteś gotów do pracy zmianowej,
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki i automatyki maszyn.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka