Opis stanowiska pracy

- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania klubów fitness oraz ciągłości utrzymania ruchu na poziomie elektryki
- wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń pod względem elektrycznym
- prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem elektrycznym.
- bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy technicznej i umiejętności
- Samochód służbowy,

Wymagania

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym
- uprawnienia SEP min. do 1 kV
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- zdolności manualne,
- skrupulatność,
- dokładność,
- systematyczność
- umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji