Elektryk - Konserwator Średnich Napięć (SN)

Lentex S.A.

Lubliniec, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bieżącej obsługi obiektów, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych w tym instalacji elektrycznych
  • Nadzór nad bezpieczeństwem całej sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń z nią związanych,
  • Przeprowadzanie planowanych przeglądów urządzeń i sieci elektrycznej,
  • Przeprowadzanie instalacji nowych urządzeń elektrycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
  • Nadzór nad stacją transformatorową,
  • Przeprowadzanie bieżących napraw, usuwanie awarii,
  • Praca w systemie „czterobrygadowym”,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektrycznych - SEP do 15 kV - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Mile widziane uprawnienia i doświadczenie w zakresu konserwacji suwnic, dźwigów oraz podestów ruchomych,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach nadających nowe uprawnienia,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dodatek świąteczny, "wczasy pod gruszą", imprezy i wycieczki dla całych rodzin, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kasa pożyczkowa itp.).

Prezentacja firmy

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne