Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • Prowadzenie bieżącej obsługi (eksploatacja i konserwacja) urządzeń elektrotechnicznych.
  • Udział w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów.
  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych.
  • Monitoring pracy urządzeń.
  • Diagnozowanie awarii i usterek.

Wymagania:

  • Wykształcenia zawodowe lub techniczne o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub elektroenergetycznym.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolności manualnych, chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Zdolności organizacyjnych, umiejętności samodzielnej pracy
  • Terminowości, dokładności oraz rzetelności w realizacji powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia elektryczne Grupa 1 powyżej 1kV (Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną)

Gotowość do zatrudnienia od 01.08.2019r.

Czas pracy jedno zmianowy od godz.7.00-14.35

Kontakt email: wbogurski@orsk.ump.edu.pl tel. 61 831 03 95

Prezentacja firmy

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi <br/>Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis