Elektryk / Energetyk

Faktoria Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

• nadzór i koordynacja prac elektrycznych, prowadzonych na własnych inwestycjach
• koordynacja pracowników wewnętrznych i zewnętrznych firmy
• koordynacja prac podwykonawców
• współpraca z projektantami, kierownikami budowy, podwykonawcami i innymi członkami zespołu w kwestiach rozwiązywania problemów projektowych i realizacyjnych
• przygotowywanie obmiaru postępu prac
• pomoc w przeprowadzeniach przetargów dla podwykonawców – weryfikacja cen oraz jakości świadczonych usług
• analiza projektów elektrycznych inwestycji pod kątem ich optymalizacji cenowych
• ocena opłacalności instalacji fotowoltaicznych i opartych na kogeneracji
• współpraca z Tauron Dystrybucja w sprawach związanych z dostarczeniem energii elektrycznej na nieruchomości.

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym - min. roczne doświadczenie;
- posiadanie odpowiednich świadectw kwalifikacji do 20kV
- znajomość zagadnień dotyczących instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem
- znajomość oprogramowania CAD, umiejętność czytania rysunku technicznego;
- podstawowa znajomość zagadnień związanych z instalacjami fotowoltaicznymi i instalacjami opartymi na kogeneracji.
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność;
- prawo jazdy kategorii B;
- doświadczenie zawodowe w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria