Elektryk/Elektryk maszynowy (k/m) - Niemcy

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się serwisem elektrycznym i utrzymaniem ruchu maszyn, poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Elektryk/Elektryk maszynowy (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy: Marktobedorf, Bawaria-Niemcy

Zakres obowiązków:
- budowa maszyn i systemów elektrycznych
- wykrywanie i usuwanie awarii
- korekty elektryczne systemów
- montaż komponentów elektrotechnicznych
- praca w systemie 3- zmianowym

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe jako elektryk (elektryk przemysłowy)
- posiadanie stosownych uprawnień (Certyfikat)
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w pracy jako elektryk przemysłowy przy maszynach - wtryskarkach
- prawo jazdy kat. B i własne auto – mile widziane
- chęć dłuższej współpracy
- samodzielność w pracy
- precyzja i troska o dokładne wykonanie zadań

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety
- możliwość pracy w nadgodzinach
- dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
-zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości