Opis stanowiska pracy

Kandydatury z brakiem znajomosci jezyka niemieckiego nie beda rozpatrywane
(telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna w jezyku niemieckim z pracodawca).

***Oferujemy wsparcie w procesie uznaniu polskiego wyksztalcenia w Niemczech***

Aktualnie dla naszych klientow w Niemczech poszukujemy elektrykow w nastepujacych obszarach:

a) elektryka mieszkaniowa (ogolne instalacje elektryczne)

b) elektryka przemyslowa (montaz i / lub podlaczanie szaf sterowniczych, utrzymanie ruchu)

c) elektronika przemyslowa (uklady sterowania)

Wymagania

• wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe
• doswiadczenie zawodowe w zakresie elektromontazu
• dobra znajomość niemieckiego - warunek konieczny (rozmowa telefoniczna z pracodawca)
• dobra kondycja fizyczna
• znajomość czytania dokumentacji i schematów
• świadectwo SEP uprawniające do pracy przy sieciach energetycznych w zakresie do 1kV
• prawo jazdy kat. B i wlasny samochod

Oferujemy:

- Zatrudnienie w prestiżowych firmach na terenie Niemiec oraz w innych krajach europejskich
- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony
- Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
- Oplacone zakwaterowanie
- Dostęp do najnowszych technologii
- Opiekę oraz wsparcie polskojezycznego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis